Forum Studentów Uniwersytetu Łódzkiego
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kto się wybiera do Akademika?

Go down 
+8
Majka Maciejewska
paraakademik
Ewelina Kozieł
Katarzyna Bobrowska
Dobrusia
Monika Kacperska
Patrycja Krzemińska
Daria Konowalska
12 posters
AutorWiadomość
Daria Konowalska




Kierunek : międzynarodowe stosunki gospodarcze, specjalność: finanse międzynarodowe studia stacjonarne pierwszego stopnia
Liczba postów : 3
Age : 32

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyCzw Lip 26, 2012 10:49 am

Kto z was wybiera się do akademika??Smile i którego?
Powrót do góry Go down
Patrycja Krzemińska




Kierunek : filologia germańska z angielskim zaawansowanym (niemiecki od 0)
Liczba postów : 2
Age : 31
Skąd : Inowrocław

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySob Lip 28, 2012 10:11 am

ja się wybieram do DS II ale zobaczymy jak to będzie Razz
Powrót do góry Go down
Monika Kacperska




Kierunek : filologia angielska z drugim językiem obcym
Liczba postów : 6

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySob Lip 28, 2012 8:38 pm

ja się zastanawiam jeszcze czy akademik czy pokój, a do którego to już raczej nie jest zależne od nas, przynajmniej pierwszorocznych Smile
Powrót do góry Go down
Patrycja Krzemińska




Kierunek : filologia germańska z angielskim zaawansowanym (niemiecki od 0)
Liczba postów : 2
Age : 31
Skąd : Inowrocław

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySob Lip 28, 2012 8:49 pm

Moniko ja też się cały czas zastanawiam czy pokój czy akademik. Ciężko stwierdzić czy w akademiku będzie tak jak wszyscy mówią i zachwalają... Wink
Powrót do góry Go down
Monika Kacperska




Kierunek : filologia angielska z drugim językiem obcym
Liczba postów : 6

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySob Lip 28, 2012 9:41 pm

no właśnie, dlatego chciałabym, żeby ktoś ze starszych studentów UŁ może się tutaj wypowiedział Smile bo z jednej strony same pochwały życia studenckiego, a za chwilę, że ludzie uciekają stamtąd po miesiącu Very Happy
Powrót do góry Go down
Daria Konowalska




Kierunek : międzynarodowe stosunki gospodarcze, specjalność: finanse międzynarodowe studia stacjonarne pierwszego stopnia
Liczba postów : 3
Age : 32

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyNie Lip 29, 2012 6:33 am

ja mam sporo znajomych i na akademiki nie narzekają Razz ale to zależy od osób z jakimi dzieli się pokój Smile
A co do nr akademika to się zgadzam nie mamy na to żadnego wpływu.
Powrót do góry Go down
Dobrusia




Kierunek : informatyka
Liczba postów : 3
Age : 30

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyPon Lip 30, 2012 9:13 am

Ja mam znajomego, który uciekł z akademika po dwóch miesiącach Smile
To też zależy od charakteru, bo on - raczej nieśmiały i pustelnik - wolał mieć wokół siebie ciszę i nie lubił jak ktoś mu w koło głowę zawracał. A z kolei typy imprezowiczów trzymają się w akademikach całkiem nieźle Very Happy
Ja sama do akademika się nie wybieram - będę się bronić przed tym rękami i nogami. Przeżyłam 3 lata w internacie i nie dam rady nawet jednego dnia dłużej w takim skupisku. Mam swoje metody na naukę i jak ktoś w pokoju mi puszcza muzykę na full a druga osoba non stop coś gada, to się za Chiny niczego nie nauczę Suspect Więc sobie daruję Razz
Powrót do góry Go down
Katarzyna Bobrowska




Kierunek : Rachunkowość
Liczba postów : 4
Age : 31
Skąd : Włocławek

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyPon Lip 30, 2012 6:51 pm

Noo ja się wybieram do akademika. Chciałabym do X DS, ale nie wiem jak to z tym jest..
Powrót do góry Go down
Ewelina Kozieł




Kierunek : psychologia
Liczba postów : 4
Age : 31
Skąd : Częstochowa

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySro Sie 22, 2012 10:17 am

Też się staram o X DS Wink a jak składałyście podanie? osobiście czy pocztą? ja wysłałam pocztą i zalecali aby później zadzwonić i się dowiedzieć czy cała dokumentacja jest kompletna.. ale oczywiście nie mogę się dodzwonić..
Powrót do góry Go down
paraakademik




Kierunek : informatyka
Liczba postów : 1

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: para na wymianę, para na zamianę   Kto się wybiera do Akademika? EmptySro Sie 22, 2012 6:41 pm

Witam. poszukujemy wraz z moim partnerem pary na wymianę w roku akademickim 2012/2013 osiedle Lumumbowo Łódź.
Para bezkonfliktowa, będąca ze sobą od dłuższego czasu.
Możliwość kontaktu pod nr 536039367 lub na pw.

para na wymianę, para na zamianę
Powrót do góry Go down
Majka Maciejewska




Kierunek : ekonomia, spec.: ekonomia sektora publicznego
Liczba postów : 1
Age : 31

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyPią Sie 24, 2012 11:27 am

Ja się wybieram, mam nadzieję, że dostanę Rolling Eyes
Dokumenty wysłałam pocztą. Nie wie ktoś, jak się dowiemy o tym, że dostaliśmy akademik/stypendium? Będą dzwonić, mailować, wysyłać listy, czy gdzieś będzie w internecie widniała ta informacja?
Powrót do góry Go down
Kinga Tomiec




Kierunek : Mikrobiologia
Liczba postów : 4
Age : 30

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyPią Sie 24, 2012 1:50 pm

Ja się wybieram do II,ale pewnie będzie ciężko . Z tego co wiem decyzje o akademiku/stypendium mają przyjść pocztą.
Powrót do góry Go down
Weronika Nowik




Kierunek : stosunki międzynarodwe
Liczba postów : 7

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySro Sie 29, 2012 5:28 pm

Dostał już może ktoś odpowiedź w spr. akademika? Albo wie mniej więcej, kiedy się jej można spodziewać? Nie chciałabym się 20 września dowiedzieć, ze nie mam gdzie mieszkać Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Ewelina Kozieł




Kierunek : psychologia
Liczba postów : 4
Age : 31
Skąd : Częstochowa

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyCzw Sie 30, 2012 11:47 am

dziewczyny pisały na fejsie, że dzisiaj mają być ogłoszone listy osób przyjętych Wink
Powrót do góry Go down
Weronika Nowik




Kierunek : stosunki międzynarodwe
Liczba postów : 7

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyCzw Sie 30, 2012 2:13 pm

A będą one gdzieś w necie?
Powrót do góry Go down
Ewelina Kozieł




Kierunek : psychologia
Liczba postów : 4
Age : 31
Skąd : Częstochowa

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyCzw Sie 30, 2012 3:00 pm

Nie mam pojęcia, ale z tego co się zdążyłam jeszcze poźniej dowiedzieć, to te listy dotyczą starszych studentów.. a listy dla pierwszorocznych mają być dopiero koło 15 września. Na pewno dostaniesz powiadomienie listownie:)
Powrót do góry Go down
Weronika Nowik




Kierunek : stosunki międzynarodwe
Liczba postów : 7

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyCzw Sie 30, 2012 3:27 pm

Pozostałe roczniki już dawno moją decyzje.
Powrót do góry Go down
Klaudia Hyska




Kierunek : Socjologia
Liczba postów : 2
Age : 30

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyWto Wrz 04, 2012 7:42 pm

Witam Wink Również wybieram akademik, dokumenty przesłałam i teraz z niecierpliwością czekam na decyzje Wink
Powrót do góry Go down
Weronika Nowik




Kierunek : stosunki międzynarodwe
Liczba postów : 7

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySob Wrz 15, 2012 12:40 pm

Decyzje były wczoraj, można do niech dzwonić, choć raczej dopiero w poniedziałek Wink
Powrót do góry Go down
Kinga Tomiec




Kierunek : Mikrobiologia
Liczba postów : 4
Age : 30

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySob Wrz 15, 2012 4:53 pm

Ja dzwoniłam wczoraj. Dostałam XI Smile
Powrót do góry Go down
Weronika Nowik




Kierunek : stosunki międzynarodwe
Liczba postów : 7

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySob Wrz 15, 2012 7:09 pm

Ja XIII
Orientuje się ktoś, czy w tych akademikach są lodówki w pokojach?
Powrót do góry Go down
Kinga Tomiec




Kierunek : Mikrobiologia
Liczba postów : 4
Age : 30

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptyNie Wrz 16, 2012 9:10 am

Weronika z tego co się orientuję to nie ma,trzeba sobie załatwiać samemu.
Powrót do góry Go down
Weronika Nowik




Kierunek : stosunki międzynarodwe
Liczba postów : 7

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? EmptySro Wrz 19, 2012 4:38 pm

Dzięki, jeszcze jedno pytanie, tym razem nie na temat. Czy na USOSie pojawią się informacje o opłatach za ELS/indeks, czy to jest gdzie indziej?
Powrót do góry Go down
kao




Kierunek : FiR
Liczba postów : 1

Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Sprzedam lodówkę   Kto się wybiera do Akademika? EmptyWto Wrz 24, 2013 10:56 am

Witam,

Mam do sprzedania nową kilkuletnią lodówkę (średniej wielkości).
Lodówka służyła mi dzielnie przez kilka lat mieszkania w akademiku.
Do odbioru/zobaczenia na osiedlu studenckim (DS II)
Posiadam pełną dokumentację sprzętu.

Zainteresowanych proszę o kontakt na prv lub przez gg 9929061.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kto się wybiera do Akademika? Empty
PisanieTemat: Re: Kto się wybiera do Akademika?   Kto się wybiera do Akademika? Empty

Powrót do góry Go down
 
Kto się wybiera do Akademika?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Studentów Uniwersytetu Łódzkiego :: Lumumbowo :: Akademiki-
Skocz do: